İpek Kirpik

İpek Kirpik

İpek kirpik uygulaması; gerçek kirpiklerin uzunluğunu ve kalınlığını arttıraran ve daha fazlahacim sağlayan bir yöntemdir. Kirpiklerinden şikâyeti olanlar için mucizevi bir alternatif uygulama olan ipek kirpik uygulamasının en büyük avantajı yaz ve kış aylarında kullanabiliyor olmasıdır. Kirpik yapısı zayıf ve ince olan hanımların tercih ettikleri ipek kirpik uygulamasında, tek tek yapıştırılarak ortaya doğal ve dikkat çekici bir görüntü oluşturuluyor.

İpek Kirpik uygulamasında sağlığınız söz konusu olduğu için profesyonel kişiler ile temiz bir ortamda ipek kirpik işleminin uygulanması gerekiyor. Uygulamayı profesyonel eğitim almış ekibimizle ortalama bir buçuk saatte gerçekleştiriyoruz. Uygulama sonrası bir gün boyunca suyla temas etmemesi ve en az 2 gün boyunca makyaj yapılmaması gerekir. Maksimum 3 haftada bir bakım yapılarak ipek kirpik uygulamasının ömrünü uzatabilirsiniz.

İletişim

0(537) 595 11 38

Başakşehir 1. Kısım Mah. Kemal Sunal Cad. Atriıum Çarşı No: 19/301 Kat: 3 Başakşehir / İSTANBUL

img

ALNET Güzellik Merkezi, yeni nesil kaliteli ürünler ve deneyimli güzellik uzmanları tarafından profesyonel uygulamalar gerçekleştirmektedir.

E-bülten

Kayıt olun, yeniliklerden ilk siz haberdar olun