Kalıcı Dudak Renklendirme

Kalıcı Dudak Renklendirme

Dudaklarının renginden ve estetik olarak duruşundan Kalıcı dudak makyajı uygulaması ile hiç bir cerrahi operasyona gerek kalmadan küçük, ince ve dolgun dudaklara sahip olabilirsiniz. Ayrıca renksiz ve solgun olan dudaklar daha canlı ve renkli gösterebilirsiniz. Bunların dışında dudakta renk açılması, yara gibi nedenlerden renk kaybolması, günlük ruj kullanımını yerine kalıcı dudak makyajı yaptırarak tüm bunlardan kurtulabilirsiniz. Memnun olmayanların kalıcı dudak makyajı ile istediğiniz görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Kalıcı Dudak Makyajı Nasıl yapılır?

Kalıcı dudak makyajının diğer adı da dudak kontörü olarak adlandırılır. İlk olarak kalıcı dudak makyajı yaptırmak isteyen kişi yaptıracağı dudak şeklini belirler. Daha sonra bu şekil çizimler ile ve renk pigmentlerinin belirlenmesi ile başlar.

Daha sonra bir sınırlı uyuşturma uygulanır ve dudak uyuşturulur. Ortalama olarak kalıcı dudak makyajı 1 veya 2 saat kadar süren bir işlemle sonlanır.

Kalıcı Makyaj Kimlere Uygulanır?

Kalıcı makyaj kimlere uygulanır başlığı aslında neden ve neler için uygulanabilir dersek tam yerini bulur desek daha doğru olur. Bunları da sıralayacak olursak;

Dudaklarınızda oluşan yara izlerini saklamak için kalıcı dudak makyajı yaptırabilirsiniz.

Dudaklarda bulunan asimetrik şekil bozukluğu olan kişiler kalıcı dudak makyajı yaptırabilir.

İnce dudaklara sahip olanlar dudaklarını daha kalın yapmak için yaptırılabilir.

Her gün ruj kullanımından sıkılan veya ruj kullanmayı sevmeyenler yaptırabilir.

Dudaklarınızın daha canlı ve doğal bir renkte gözükmesini sağlamak için kalıcı makyaj yaptırılabilir.

İletişim

0(537) 595 11 38

Başakşehir 1. Kısım Mah. Kemal Sunal Cad. Atriıum Çarşı No: 19/301 Kat: 3 Başakşehir / İSTANBUL

img

ALNET Güzellik Merkezi, yeni nesil kaliteli ürünler ve deneyimli güzellik uzmanları tarafından profesyonel uygulamalar gerçekleştirmektedir.

E-bülten

Kayıt olun, yeniliklerden ilk siz haberdar olun