Klasik Eyeliner (Pudra)

Klasik Eyeliner (Pudra)

Göz makyajı denince herkesin aklına ilk eyeliner gelir.Kirpik dibine basitçe uygulanan kalıcı eyeliner işleminin bazı türleri vardır. Kişinin isteğine göre kısa veya uzun görünüme sahip olan uygulamalar yapılabiliyor. Hatta bu uygulama kalıcı dipliner biçiminde de uygulanabilir. Kalıcı eyeliner ve kalıcı dipliner genellikle birbirine karıştırılmaktadır. Ancak kalıcı dipliner eyelinerdan daha doğal görünümü içeren bir uygulamadır. Eğer kişi günlük yaşamında çok fazla makyaj yapmayı sevmiyorsa, kalıcı dipliner yaptırabilir. Çünkü kalıcı dipliner yalnızca kirpik diplerinde ince bir çizgiyi içermektedir.

Eyeliner veya dipliner tercihide tamamen göz ve göz kapağı şekline göre olmalıdır. Hepimizin bildiği gibi eyeliner şekil itibariyle kalın hatlar çizer, dipliner ise ince çizimler için uygundur. Düşük dar göz kapakları ve şekil itibariyle küçük gözleri olan kişilere ince hatlar tercih edileceği için dipliner kullanımı tavsiye edilir. Gözleri büyük ve göz kapağı geniş olan kişilerede ideal göz makyajı için kalın çizimler uygun olduğundan eyeliner secimi doğru olacaktır. İyi teknik ve uygun eyeliner veya dipliner kullanmak profesyonel makyajı tamamlar.

İletişim

0(537) 595 11 38

Başakşehir 1. Kısım Mah. Kemal Sunal Cad. Atriıum Çarşı No: 19/301 Kat: 3 Başakşehir / İSTANBUL

img

ALNET Güzellik Merkezi, yeni nesil kaliteli ürünler ve deneyimli güzellik uzmanları tarafından profesyonel uygulamalar gerçekleştirmektedir.

E-bülten

Kayıt olun, yeniliklerden ilk siz haberdar olun