Saç Simülasyonu

Saç Simülasyonu

Saç simülasyonu, cerrahi bir müdahale değildir. Saç dövmesi de denilen uygulama saçın seyrek kısımlarına saç çizilmesiyle yapılan uygulamadır.  Bu uygulamada özellikle uygulama yeri, uygulamada kullanılan boyalar ve pigmentlerin hijyenik durumları dövmenin sağlıklı olup olmadığını belirleyici unsurlar arasında yer alıyor. Saç dövmesinin de güvenilir merkezlerde yapılmasının önemi büyüktür. Bir dövmecide, saç simülasyonu yaptırmak asla mümkün değildir. Çünkü saç çizgisi, saçın eğilimi ve saçın doğal duruşu hesap edilerek saç dövmesi işlemi gerçekleştiriliyor.

Uygulama için kullanılan cihazın kişiye özel olması da önemlidir. Daha doğrusu pigment cihazının uçlarına takılan ve boyanın deriye enjekte edilmesini sağlayan iğnelerin her kişi için özel olması önemlidir. Uygulamanın sertifikalı ve yetenekli uzmanlar tarafından yapılmasını önemle uyarıyoruz. Uzmanlarımızla randevu alarak görüşmenizi öneriyoruz.

İletişim

0(537) 595 11 38

Başakşehir 1. Kısım Mah. Kemal Sunal Cad. Atriıum Çarşı No: 19/301 Kat: 3 Başakşehir / İSTANBUL

img

ALNET Güzellik Merkezi, yeni nesil kaliteli ürünler ve deneyimli güzellik uzmanları tarafından profesyonel uygulamalar gerçekleştirmektedir.

E-bülten

Kayıt olun, yeniliklerden ilk siz haberdar olun